Naše galanterie Duté vlákno 5 kg

TOP 6 v kategorii Vlizelíny a vatelíny

Naše galanterie Duté vlákno 5 kg

Na jednu objednávku je možné objednat 1 balení 5kg vlákna. PES kuličky, označováno také jako Duté vlákno, je typ syntetického textilního vlákna s charakteristickou strukturou,...
Doporučená nabídka Naše galanterie

Skladem • 1 varianta99 Kč99 % • 5 790×Další informace

Produkt nemá žádné parametry.

• dobře se s ní pracuje
  • , zakoupeno v Naše galanterie

Duté vlákno používán k plnění zvířátek, jsem s ním spokojená.

• , zakoupeno v Naše galanterie

• Můžete si nacpat polštář, jak moc chcete.

Produkt nemá žádné parametry.

Na jednu objednávku je možné objednat 1 balení 5kg vlákna.

PES kuličky, označováno také jako Duté vlákno, je typ syntetického textilního vlákna s charakteristickou strukturou, dutým vnitřkem. Je nemačkavé, příjemné na dotek a má výborné izolační vlastnosti. Proto se používá na výrobu dek, polštářů, spacích pytlů, jako výplň hraček a podobně.

Výrobek je certifikován dle normy ČSN EN 71-3+A1:2015 a Přílohy XVII, pol.23 Nařízení č. 1907/2006 (REACH) (obsah kadmia) a je tudíž vhodný i pro použití u hraček. 5 kg 100% polyester, antistatické, antibakteriální.

HCS 7D/32mm

Pokud by Vás zajímalo více o tomto materiálu, můžete se podívat i zde: cs.wikipedia.org/wiki/Dut%C3%A9_textiln%C3%AD_vl%C3%A1kno

• dobře se s ní pracuje
  • , zakoupeno v Naše galanterie

Duté vlákno používán k plnění zvířátek, jsem s ním spokojená.

• , zakoupeno v Naše galanterie

• Můžete si nacpat polštář, jak moc chcete.

Super